Nabídka práce ve firmě OLMAN SERVICE s.r.o.

Volné pracovní místo  Mzdový/vá účetní – Brno Bystrc

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 28 000 Kč / měsíc

Baví Vás práce s čísly? Rádi komunikujete s lidmi? Pak přijďte k nám

Jsme rodinná firma  OLMAN spol. s.r.o. zabývající se komplexními službami v oblasti správy nemovitostí a na trhu práce působíme úspěšně již 32 let. Rozšiřujeme náš tým a na centrálu firmy v Brně-Bystrci hledáme kolegu/gyni na pozici – MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ.

Co vás čeká?

  •            Kompletní vedení mzdové agendy
  •            Kompletace personálních podkladů
  •            Zpracování a správa exekucí a insolvencí zaměstnanců
  •            Komunikace se státními institucemi
  •            Roční zúčtování daně z příjmu
  •            Zpracování statistik a reportů

Požadujeme

  •            Detailní znalost mzdové problematiky
  •            PODMÍNKOU je znalost mzdového programu VEMA
  •            Znalost personální problematiky
  •            Znalost srážek ze mzdy, exekuce a insolvence
  •            Práce na PC, sada MS Office – Excel aktivně
  •            Chuť pracovat a učit se novým věcem
  •            Zodpovědný a samostatný přístup
  •            Příjemné vystupování

Nabízíme

  •           Mzdu 28.000 Kč + pohyblivé složky mzdy
  •            Přátelský přístup a příjemnou atmosféru
  •            Zaškolení a podporu kolegů při zaučení
  •            Moderní pracovní prostředí
  •            Práce na HPP – plný úvazek
  •            Občerstvení na pracovišti
  •            Přispějeme Vám na obědy formou stravenek.
  •            Hrazené školení a další vzdělávaní v mzdové problematice

Vhodné pro

Absolventy, OZP.

O nás

OLMAN SERVICE s.r.o. - o nás
  • OLMAN SERVICE s.r.o. - firma s 30 letou tradicí a přátelskou atmosférou.

  • Zajišťuje komplexní služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Správa je prováděna v administrativních budovách, zdravotnických zařízeních, výstavních a expozičních centrech, výrobních halách a v mnoho dalších objektech.

  • Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci se zákazníky.

  • Krom toho provádíme také jednorázové úklidy, pravidelnou údržbu zeleně a zimní údržbu kolem domů a objektů.

číst dále

Možnost finanční zápůjčky

Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP

Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“

Možnost dopoledních a odpoledních směn

Vánoční večírek

Sledujte nás